NECİP AYDIN
sağ
PERFORMANS - GÜVEN2

DOYUM SU

DOYUM SU


Doyum Su Erzurum’da doğdu...

     1950’li yıllardan beri ticaret ile iştigal eden Kumbasar ve Halıcıoğlu aileleri tarafından 2007 yılında satın alınan Bilkay Su San. Tic. Ltd. Şti. Doyum Doğal Kaynak Suyu markası ile 2008 yılında kurumsal faaliyetlerine başlamıştır. Tamamen yerli sermaye ile kurulan firmamız, aralıksız yatırımları ile dünya standartlarında üretimine devam etmektedir. Erzurum’da bulunan son teknolojinin kullanıldığı tesislerimizde üretime devam eden kuruluşumuz, doğallıkta, kalitede, ar-ge ve inovasyonda, öncü olmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda yatırımlarını durmaksızın sürdürerek, Doyum Doğal Kaynak Suyu ‘nun vazgeçilmez kalitesini en geniş kitlede tüketicileri ile buluşturmayı vizyon edinmiştir.

     Kar yağışının en çok olduğu illerden Erzurum/Dumlu ’da bulunan 72.000 maçık alana 12.000 m2 kapalı alana sahip üretim tesislerimizde, yıllık 500 milyon litre üretim kapasitesi ile 50 şehir ve 7 farklı ülkeye dağıtım yapılmaktadır. 2016 senesinde ilave edilen son teknoloji cam şişe dolum hattı ile Doyum Special serisini ürünleri arasına ekleyen firma, bölgenin ilk ve tek cam ambalajlı doğal kaynak suyu üreticisi olmayı başararak, bugün 7 farklı üretim hattında 11 farklı ebatta ürün ile üretimine devam etmektedir.
             
     Nispeten genç bir marka olan Doyum Doğal Kaynak Suyu, kısa sürede ürün yelpazesini genişleterek, doğallığı, lezzeti ve hafifliği ile tüketicilerin tercih ettiği su markası olmuştur. Aynı zamanda uluslararası birçok organizasyona sponsor desteği verilerek daha geniş kitlelere tedarik sağlanmıştır. Tüketici memnuniyeti odaklı bir yönetim stratejisi benimseyen firmamız Doyum markasını Türkiye’nin önde gelen markaları arasına yükseltmeyi hedeflemektedir.

yukarı çık