İldiz İmza Attı
Büyükşehir Belediye Erzurumspor, teknik direktör İldiz’le sözleşme imzaladı.
![İldiz İmza Attı](https://www.gundem25.com/images/haberler/2022/02/01/be5834c4e1a261037b89232296629be5.jpg)
Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da teknik direktör görevine getirilen Yücel İldiz göreve başladı.
Mavi-beyazlı kulübün sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada, “Teknik direktörümüz Yücel İldiz ile resmi sözleşme imzaladık camiamıza hayırlı olsun” denildi.
Büyükşehir Belediye Erzurumspor’un 6 Şubat Pazar günü konuk edeceği Manisa FK maçı hazırlıklarına, bugünden itibaren yeni teknik direktör İldiz yönetiminde devam etmesi bekleniyor.
Erzurum temsilcisi, ligin 22. haftasında Royal Hastanesi Bandırmaspor’a deplasmanda 2-1 kaybedilen maçın ardından teknik direktör Erkan Sözeri ile yolları ayırmıştı.
SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!